Francouzský šarm a divoká příroda s českým průvodcem Zájezdy Dominika, Guadeloupe - Luxusní dovolená

marco-polo.cz
Kontaktujte svého odborného konzultanta +420 241 718 646
marco polo na facebooku
afrika afrika afrika afrika

ZÁJEZDY - Dominika, Guadeloupe

název zájezdu: Francouzský šarm a divoká příroda s českým průvodcem


Země:
 
Dominika, Guadeloupe
Typ zájezdu: Poznávací
Podtyp zájezdu: za přírodou, za mořem
Ubytování: La Creole Beach & Spa, Fort Royal, The Tamarind Tree
Strava: Se snídaní, Dle programu
Nástupní země: Česká republika
Nástupní místo: Praha
Začátek zájezdu: 07.01.2017
Konec zájezdu: 20.01.2017
Počet nocí: 12
Průvodce: Česky hovořící
Typ dopravy: pravidelná letecká linka
Doba dopravy: 0
Cena: 
107 900,- Kčcena na osobu ve dvoulůžkovém pokoji
7 900,- Kčpříplatek za 8 večeří na ostrově Guadeloupe
3 300,- Kčpříplatek za jednu noc a na osobu v případě prodloužení pobytu
1 490,- Kčpřipojištění proti stornu

Cena zahrnuje:
 
Letenku Praha - Guadeloupe a zpět v economy class
Přestup mezi letišti v Paříži (součást ceny letenky)
Veškeré letištní a palivové taxy známé ke dni publikování zájezdu
ubytování 12 noci v uvedených hotelích,12 x snídani
4 x večeři bez nápojů na Dominice
dopravu klimatizovaným minivanem či busem, doprovod anglicky hovořícího řidiče/průvodce, vstupy a výlety dle programu
obědy v rámci výletů, kde je uvedeno v programu (3 x na Dominice, 5 x na Guadeloupe)
Při splnění minimální účasti (8 osob) doprovod kvalifikovaného pracovníka CK
veškeré transfery z/na letiště/přístavu
lodní přejezd Guadeloupe – Dominika - Guadeloupe
Asistenci místní partnerské agentury
základní pojištění léčebných výloh
zákonné pojištění CK

Cena nezahrnuje:
 
připojištění proti stornu 1 490 Kč

Poznámka:
 
Tropický koktejl, v němž se mísí koloniální vlivy Francie a Británie s kulturními tradicemi a bujnou tropickou přírodou. Guadeloupe - dvojostrov připomínající tvarem motýla s činnou sopkou La Soufriere. Dominika - „zelená perla“ Karibiku s vřícím jezerem, gejzíry a vodopády.. Ubytování zajištěno postupně ve třech prověřených hotelích, v malé skupince poskytující maximální pohodlí a servis všech účastníků, za doprovodu kvalifikovaného pracovníka CK, který zájezd připravoval.


  

Další termínyprogram zájezdu


1. den (sobota) - přílet na Guadeloupe
 Guadeloupe

Dle Pokynů na cestu, které každý obdrží současně s uzavřením cestovní smlouvy, se sejdeme na Letišti V. Havla v Praze-Ruzyni. Dopoledne odletíme směr Paříž s přestupem mezi letišti. Ve večerních hodinách přistaneme na ostrově Guadeloupe a pojedeme cca. hodinu na hotel, který se nachází na ostrově Basse Terre. Ubytování se snídaní na 4 noci a odpočinek.

 Fort Royal 
   

   

2. den (neděle) Výlet katamaránem po ostrovech l’ilet Caret a Fajou
 Guadeloupe

Dnes nás čeká oddychový výlet katamaránem vč. oběda do přírodní rezervace Grand Cul de Sac Marin na severu ostrova. Laguna je chráněná korálovou bariérou. Transfer z hotelu do přístavu Baie Mahault, kde se nalodíme na pohodlný katamarán a cca. po hodině plavby dorazíte k bariéře, k ostrůvku Ilet Fajou, zde se můžeme koupat v průzračných vodách či šnorchlovat a poznávat podmořský život. Poté poplujeme k ostrůvku Ilet Caret, plavbu si zpříjemníme obědem a aperitivem. Tento ostrov je známý nejkrásnějšími plážemi, lemovanými kokosovými palmami. Návrat do hotelu kolem 17. hodiny.

 Fort Royal 
   

   

3. den (pondělí) Ostrovy Les Saintes
 Guadeloupe

Souostroví Les Saintes je jedním ze šesti dalších území patřících Guadeloupu. Skládá se z osmi menších ostrůvků, z nichž ale jen 2 jsou obydlené - Terre-de-Haut a Terre-de-Bass. Terre-de-Haut je největší ostrov z Les Saintes. Leží asi 10 km od pevniny Guadeloupe. Místní obyvatelé nejsou potomci otroků, ale spíše přistěhovalců z Normandie a Bretonska. Krajina je tu velmi hornatá a spíše suchá. Najdete tady na malém území natěsnané vulkanické vrcholky, překrásnou tropickou krajinu, hluboké zátoky a nádherné pláže. První na co narazíte bude vesnice Bourg des Saintes. Je to největší a vlastně jediná vesnice na ostrově. Kromě ní tu najdete už jen skromně osídlená místa. V této malebné osadě na vás dýchne pravá normandská atmosféra plná uzounkých uliček, malých domků s červenou střechou a dvorků s kvetoucím ibiškem.
Místní dívky vás přivítají speciální pochoutkou zvanou tourment d’amour, což je sladký koláč plněný kokosovou náplní. Jen za minutku se z přístavu dostaneme na centrální náměstí s budovou radnice a starým kamenným kostelem. V severní části města je zachovalá pevnost Fort Napoléon, která byla postavena v polovině 19. století. Protože nebyla nikdy využita při válce, je velmi zachovalá a dnes v ní najdete námořní muzeum. Můžete si v něm prohlédnout dokumenty o námořní historii ostrova, nebo se seznámit se starými způsoby rybolovu. Z okolí, které je plné kaktusů a leguánů, je překrásný výhled.
Le Chameau je nejvyšším bodem ostrova. Nachází se ve výšce 309 m a můžete se tu kochat překrásným výhledem nejen na Bourg des Saintes, ale i na celý ostrov Terre-de-Haut a také na ostatní ostrovy Les Saintes, Marie-Galante, Basse Terre a Dominica. Na vrcholek se můžete vydat autem nebo pěšky. Z Bourg des Saintes je to těžší hodinový výstup.
Odjezd pravidelnou lodní dopravou zpět na Guadeloupe v 16:00 a poté transfer do hotelu.

 Fort Royal 
   

   

4. den (úterý) Jižní část Basse Terre a vodopády Carbet
 Guadeloupe

Levá část ostrova Guadeloupe – Basse Terre – je hornatá a velice zelená, plná unikátní flory a vodopádů. Dnes prozkoumáme její jižní část, na které se tyči i majestátní a stále činná sopka La Soufriere. Výlet je vč. oběda.
Pojedeme směrem k městečku Sainte Marie, první zastávkou k fotografování bude hinduistický chrám Changy a poté se již ocitnete v srdci Národního parku. Pěší trasa k druhé části vodopádu Chutes du Carbet, půjdeme tropickým pralesem, ale po dobře udržovaných dřevěných chodnících. Ke konci dopoledne dorazíme k archeologickému nalezišti Roches gravées, asi půl hodinovou procházkou můžeme obdivovat petroglyfy původních Indiánů Arawaků, datujícíc se asi 300 let našeho letopočtu. Poté se již bude podávat oběd. V druhé části dne se pojedeme podívat na historický unikát ostrova – 1 km dlouhou alej (l’allée Dumanoir), která se skládá ze 400 královských palem. Den zakončíme ochutnávkou punče v destilerii Longueteau, jednu z posledních na ostrově, která využívá původní zařízení na zpracování cukrové třtiny. Návrat do hotelu.

 Fort Royal 
   

   

5. den (středa) Přejezd na ostrov Dominika a pozorování ptactva v Národním parku Morne Diablotin
 Dominika

Brzy ráno transfer do přístavu a lodní přejezd na ostrov Dominika (cca. 08:00 10:15). Po příjezdu transfer do hotelu a odpočinek. Dominika je nádherný a turistikou prakticky nepoznamenaný ostrov. Je vhodná pro dobrodruhy, potápěče a lidi milující divokou přírodu. Vysoká pohoří porostlá neprostupným zeleným pralesem, strmé útesy, tak to je Dominika, jeden z mála karibských ostrovů, který se od dob Kryštofa Kolumba prakticky nezměnil.
Odpoledne polodenní výlet do Národního parku Morne Diablotin s ornitologem, budeme sledovat vzácné ptactvo. Národní park byl vytvořen v roce 2 000, aby chránil endemické druhy amazonských papoušků, z nichž asi nejznámější je Sisserou (amazoňan královský), který se stal dokonce národním ptákem Dominiky a amazoňana červenokrkého. Oba ptačí druhy jsou vzácné a chráněné, v divočině jich žije asi jen 300 kusů, v rezervacích pak asi tisícovka. Potkáme se s panem Bertrandem Jno Baptiste, hlavním ornitologem na Dominice, který nás provede nejstarší částí deštného pralesa.

 The Tamarind Tree 
   

   

6. den (čtvrtek) Výlet Emerald Pool, Kalinago a plavba po Indian River
 Dominika

Dnes navštívíme severní část ostrova, smaragdové jezírko, kde se můžeme vykoupat a říká se, že vody jezírka mají omlazující efekt. Široko daleko není žádné město, vesnice a vlastně ani osada, jen hustý prales. Jde o další z klenotů Národního parku Morne Trois Pitons, ukrytého za neprostupnou zelení džungle. Upravená štěrková cestička vás vede vlhkým temným pralesem, několikrát překračuje po dřevěných mostech pralesní potůček - Belle Fille River kousek za pramenem, což již samo o sobě je velice působivé, až dorazí na břeh rokliny. Z výšky můžete pozorovat divoce zarostlé stěny rokle mezi nimiž padá menší vodopád a dále pak coby horská bystřina zurčí mezi balvany až se ztratí z dohledu ve spleti listoví. Cestička se zužuje a pokračuje dále až vás přivede přímo ke Smaragdové tůni pod vodopád. ...obrázek jak z nádherného dobrodružného filmu... Skalní převis, přes nějž se přelévá voda a padá prostorem – daleko od skalní stěny. Kolem dokola je ve tvaru podkovy jakási polojeskyně – skutečně asi metr až dva hluboké otevřené skalní přístřeší, obepínající křišťálově průzračnou tůň. Voda padající vzduchem, aniž by se dotýkala skal, nabírá rychlost a vymílá mělký bazének uzavřený ze tří stran skalní stěnou hojně porostlou mechem, kapradinami a jinými tropickými rostlinami, což jen dokladuje důvod smaragdového přídomku tůně. Senzační famózní dílo přírody!
Poté se přesuneme do rezervace Kalinago Barana Auté - Poslední území na naší planetě, kde ještě kde ještě žijí původní obyvatelé Karibiku – Karibové. Území, kde se setkáme nejen s nimi, ale i s jejich kulturou, zvyklostmi nebo domy na kůlech Navzdory svým kanibalským a krvelačným kořenům jsou přátelští a otevření. Oběd se bude podávat ve vesnické restauraci pod otevřeným nebem. Po obědě se vydáme na cestu podél severního pobřeží lemovaném písčitými plážemi. V závěru dne se projedeme na loďce po Indian River, kde se natáčel druhý díl Pirátů z Karibiku. Okolo toku jsou vidět spousty tropických rostlin,včetně orchidejí, množství ptáků.

 The Tamarind Tree 
   

   

7. den (pátek) Národní park Morne Trois Piton (UNESCO), vodopády Middleham (trek), vodopády Trafalga
 Dominika

Po snídani pojedeme do našeho výchozího bodu, vesnice Laudat, uprostřed tropického deštného pralesa. Prvních 20 minut treku budeme stoupat jediným původním pralesem Karibiku, dalších 15 minut to již bude procházka mezi obrovskými stromy Chataigner a Gommier. Krátký sestup nás zavede na vyhlídku, odkud lze sledovat majestátní 80 m vysoké vodopády spadající do jezírka pod nimi. Odvážlivci se mohou po kamenech sejít vykoupat. Oběd se bude podávat u jezera 800 m n.m.
Odpoledne nás čeká vodní jeskyně Titou Gorge,další místo natáčení Pirátů z Karibiku , kde si lze zaplavat v průzračně čisté vodě… ještě se podíváme na slavné Trafalgar Falls. Leží asi 10 km z hlavního města severovýchodním směrem na řece Trois Pitons River, zhruba 2 km za osadou Trafalgar v Národním parku Morne Trois Pitons. K vodopádům vás zavede úzká, jemným štěrkem „zpevněná“ cesta, přes níž jsou místy zhotoveny dřevěné odvodňovací kanálky. Terén je nenáročný, ač trasa vede pralesem. Na konci stezky je stylový dřevěný přístřešek s výhledem na vodopády. Před očima se vypíná obrovská zelená stěna z níž v levé části padá voda do půli výšky a o pár metrů vedle v pravo na jiném přítoku od půli dolů. Dva nádherné vodní sloupce burácející tichem pralesa se záhy po dopadu spojují v jednu říčku Trois Pitons River, která je jedním z přítoků řeky Roseau.
Ke konci dne se ještě vykoupeme v sírových bazéncích v Papillote Wilderness Retreat.

 The Tamarind Tree 
   

   

8. den (sobota) Návštěva města Roseau, kreolský oběd a výlet za velrybami
 Dominika

Po snídani se podíváme do hlavního města Dominiky – Roseau. Roseau leží v jižní části západního pobřeží Dominiky na stejnojmenné říčce překlenuté dvěma mosty (pro každý směr jeden). Město je obklopeno vysokým hornatým terénem porostlým hustou tropickou džunglí. Centrum rozprostírající se okolo mořského pobřeží je poměrně rušné, plné trhovců a stánkařů. Ulice lemují hluboké betonové nebo asfaltové příkopy pro odvod přívalových dešťů. Oku lahodí i některé z katedrál a kostelů (Roman Catholic Cathedral, Methodist Church, Anglican Church...). K nejznámějším a nejpreferovanějším turistickým místům Roseau patří bezesporu Muzeum Dominiky ležící při hlavní pobřežní silnici a botanická zahrada zabírající snad třetinu rozlohy města.
Oběd si dáme typický kreolský v místní restauraci a odpoledne se podíváme za velrybami. Loď nás zavede na moře při západním pobřeží, kde se v období března a dubna vyskytují velké populace vorvaňů, pokud budeme mít štěstí lze spatřit keporkaky.

 The Tamarind Tree 
   

   

9. den (neděle) přejezd zpět na Guadeloupe
 Guadeloupe

Po snídani volné dopoledne, poté transfer do přístavu a hlavního města Roseau, nalodění na trajekt a přejezd zpět na ostrov Guadeloupe (17:45 20:00). Transfer do hotelu na ostrově Grande Terre. Ubytování na 4 noci se snídaní.

 La Creole Beach & Spa 
   

   

10. den (pondělí) - odpočinek
 Guadeloupe

Dnešní den věnujeme odpočinku, popř. po zapůjčení vodním sportům.

 La Creole Beach & Spa 

11. den (úterý) Výlet na ostrov Marie Galante
 Guadeloupe

Největší z ostrovů, patřících ke Guadeloupe. Leží od svého velkého souseda 25 km na jih a nabízí svým návštěvníkům kromě nádherné scenérie nepřelidněné pláže a klid. Na ostrově se pěstuje odedávna cukrová třtina a v Distillerie Poisson se vyrábí pod značkou Père Labat nejlepší zdejší rum.
Odjezd z hotelu do přístavu Bergevin, kde se nalodíme na pravidelnou linku (plavba cca. 45 minut), dorazíme do přístavu Grand Bourg a první co uvidíme bude majestátní kostel. Zde nás již bude čekat autobus a podíváme se na ruiny koloniální usedlosti l’Habitation Murat a navštívíme distilerii, kde nám vysvětlí fáze výroby rumu. Odpoledne odpočinek na fialových plážích ostrova. Oběd se bude podávat v restauraci. V 16:00 odjíždí loď zpět, transfer do hotelu.

 La Creole Beach & Spa 

12. den (středa) Prohlídka Grande Terre – země cukrové třtiny, návštěva distilerie
 Guadeloupe

Tento relativně plochý ostrov je tvořen z převážné části vápencem, obklopený je korálovými útesy. Na vápenité půdě se skvěle daří pěstování cukrové třtiny, nejhustější vegetace se nachází na jihu ostrova. Hlavním městem je Pointe-à-Pitre v západní části ostrova.
Budeme projíždět oblastí Grands Fonds, malými farnostmi a osadami. Podíváme se na slavný hřbitov Morne a l’Eau, poté koupání na plážičce Souffleur, podíváme se na impozantní útesy Grande Vigie, které se tyčí do výšky 80 metrů. Pokud je jasné počasí, je odtud nádherný výhled na sousední ostrovy Antigua, Montserrat a Désirade. Poté se podíváme na bránu do pekel (Porte d’enfer), čeká nás ochutnávka v distilerii Damoiseau, kde se vyrábí jeden z nejlepších rumů ostrova. Kreolský oběd a odpoledne se podíváme na nejvýchodnější výběžek ostrova Pointe Des Chateaux, kde se stýká Atlantik s Karibikem. Návrat do hotelu.

 La Creole Beach & Spa 
   

   

13. den (čtvrtek) odpočinek a odlet
 Guadeloupe

Volné dopoledne k odpočinku na pláži, ve 12:00 check – out z pokoje. Odpoledne odjezd na letiště a odlet do Paříže (odlet cca. v 18:00). Možnost prodloužení pobytu. Přílet druhý den odpoledne.

  

Hotely:


název hotelu:
 

La Creole Beach & Spa


Země:
 
Guadeloupe
Lokalita: Gosier
Popis: Poloha
V srdci tropického parku přímo u pláže Pointe de la Verdure, pouhý kilometr od letoviska Gosier na jižním pobřeží východního ostrova Grande Terre. 12 km od mezinárodního letiště.
Hotel
Větší hotelový komplex sestává ze 7 dvou- až pětiposchoďových budov. Standardní rozsah služeb od recepce, přes 2 restaurace a bary, boutique až po bazén s lehátky a slunečníky.
Pokoje
211 prostorných klimatizovaných pokojů několika kategorií (liší se především polohou) má vždy koupelnu s WC, TV/rádio, minibar, telefon, trezor, šatnu a balkon. 2 široké postele (140 cm) mohou být využity až 4 osobami.
Aktivity
Animační programy, hudba, tanec, folklór. V ceně úvodní lekce potápění v bazénu, stolní tenis, bowling, volejbal, fitness. Placené sporty: Windsurfing, vodní lyže, potápění, rybaření, kajaky, vodní skútry, výlety.
Naše mínění
Proslulý hotel střední kategorie je naprosto univerzální – pro milovníky sportu, zábavy, rodinky, páry. Je vyhlášen vynikající kuchyní.
Typ ubytování: hotel
Poloha: 
Úroveň: 3* plus
Vybavení: zahrada, slunečníky a lehátka, sauna, restaurace, recepce, půjčovna aut, prodejna suvenýrů, prádelna, pizzerie, obchůdky, masáže, lázně, konferenční místnost, kadeřnictví, internet, hotelový trezor, hlídání dětí, fitness, čistírna, business centrum, bazén, bar, animační programy
Sport v místě: windsurfing, vodní sporty, vodní lyže, šnorchlování, surf, stolní tenis, rybaření, potápění, plážový volejbal, plachtění, kajaky, fitness, dětské hřiště, bowling, bazén
Sport v okolív: potápění, jízda na koni, golf


  

pokoje

Typ pokoje: hotelový pokoj
Druh pokoje: Dvoulůžkový pokoj
Počet osob: 2 os.
Vybavení pokoje: balkon, koupelna, radio, telefon, WC, klimatizace, minibar, satelit, televize

  

fotografie hotelu

 
Hotely:


název hotelu:
 

Fort Royal


Země:
 
Guadeloupe
Lokalita: Basse-Terre
Popis: PolohaTento hotel se nachází na ostrově Basse Terre, u městečka Deshaies, 40 km od letiště. Je obklopen dvěma plážemi a má výhled na ostrůvky Kawan a Tete a l'Anglais. VybaveníHotel má půjčovnu aut, obchod se suvenýry, prádelnu, 2 restaurace, 2 bary.
PokojeJsou zde dva typy ubytování - pokoje v hlavní budově na útesu a bungalovy, které jsou v zahradě či na pláži. Všechny jsou vybaveny klimatizací, telefonem, TV, trezor, internet, vysoušeč vlasů.
Aktivity4 tenisové kurty, vodní sporty, potápěčské centrum, plážový volejbal, petanque, biliar.
Typ ubytování: hotel
Poloha: Přímo u pláže
Úroveň: 3*
Vybavení: 
Sport v místě: 
Sport v okolív: 


  

fotografie hotelu

 


Hotely:


název hotelu:
 

The Tamarind Tree


Země:
 
Dominika
Lokalita: 
Popis: Popis:
Tamarind Tree Hotel je příjemný hotel střední třídy ideálně situován na západním pobřeží Dominiky. 3 minuty chůze od hotelu se nachází pláž Macoucherie, pláž Salisbury, kde naleznete i potápěčské centrum Dive je vzdálena 7 minut chůze od hotelu.
Ubytování:
Hotel nabízí 12 dvoulůžkových pokojů (17m2) s koupelnou (3m2) a 12m2 s verandou a výhledem na oceán.
6 standardních pokojů v 1. patře je vybaveno manželskou postelí nebo dvěma samostatnými lůžky.
6 pokojů superior ve 2. patře je vybaveno taktéž manželskou postelí nebo dvěma oddělenými lůžky navíc s možností přidání třetího lůžka nebo dětské postýlky. Pokoje superior mají navíc klimatizaci.
4 rodinné apartmány se skládají ze dvou sousedních pokojů oddělených dveřmi, jsou určeny celkem pro 6 osob (2 dosp. os. a 4 děti do 16 let).
Všechny pokoje jsou vybaveny telefonem s přímou volbou, prostornou šatnou, ledničkou a stropním ventilátorem. Koupelny jsou vybaveny sprchou s horkou (solárně vyhřívanou) a studenou vodou.
Vybavení hotelu:
Hotel má k dispozici bazén o ploše 4 x 8 m s hloubkou od 1,20 do 1,70 m a mělkou částí pro malé děti.
V areálu hotelu se nachází restaurace s pohodlnými sedadly a max. kapacitou 50 osob z toho 30 osob uvnitř restaurace a 20 osob na terase. Kuchyně nabízí široký výběr kreolské i mezinárodní kuchyně, předkrmů, salátů, občerstvení a zákusků připravených výhradně z čerstvých místních surovin.
Typ ubytování: hotel
Poloha: 
Úroveň: 2* plus
Vybavení: 
Sport v místě: 
Sport v okolív: 


  

fotografie hotelu

 


Nezávazná objednávka zájezdu 07.01.2017-20.01.2017

*Příjmení:
*Jméno:
Titul:
*Obec:
*Telefon:
Fax:
*Email:
*Počet osob:
cena na osobu ve dvoulůžkovém pokoji (107 900,- Kč)   osob  
příplatek za 8 večeří na ostrově Guadeloupe (7 900,- Kč)   osob  
příplatek za jednu noc a na osobu v případě prodloužení pobytu (3 300,- Kč)   osob  
připojištění proti stornu (1 490,- Kč)   osob  
Cena celkem   Kč 
Pole označená * je nutno vyplnit.
Telefonní číslo uvádějte přednostně mobil.
odeslat


novinky

25.09.2017 - Otevírací doba 28. - 29. 9. 2017

Vážení klienti, ve čtvrtek 28. 9. a v pátek 29. 9. 2017 bude naše kancelář zavřená. Předem se omlouváme za případné zdržení v odpovědi na vaše maily nebo zavolání. V pondělí jsme zpět v plném provozu a rádi vás u nás přivítáme a budeme opět odpovídat na vaše poptávky a požadavky. Děkujeme za pochopení a přejeme i vám příjemné prožití státního svátku a případného prodlouženého víkendu.

doporučujeme

Chilské dobrodružství: Santiago – Atacama – Patagonie
Chilské dobrodružství: Santiago – Atacama – Patagonie
Chile

23.02.2018-06.03.2018
Se snídaní, Dle programu, pravidelná letecká linka

 86980,- Kč
Romantický hotel Sivory - speciální ceny pro rezervace do 31.10.2017
Romantický hotel Sivory - speciální ceny pro rezervace do 31.10.2017
Dominikánská republika
Sivory Punta Cana
17.11.2017-25.11.2017
All inclusive, pravidelná letecká linka

 66900,- Kč
Peru a Bolívie: po stopách Inků a conquistadorů
Peru a Bolívie: po stopách Inků a conquistadorů
Bolívie

19.10.2017-05.11.2017
Se snídaní, Dle programu, pravidelná letecká linka

 106790,- Kč
Víetnam od severu k jihu s pobytem u moře s česky mluvícím průvodcem
Víetnam od severu k jihu s pobytem u moře s česky mluvícím průvodcem
Vietnam

12.03.2018-24.03.2018
Dle programu, pravidelná letecká linka

 66490,- Kč